Eni poston foton atraktive, ky është komenti i Gencit

  • 05 prill 2019 - 17:43
Eni poston foton atraktive, ky është komenti i Gencit

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Eni së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet joshëse e ulur në karrige.

Në mesin e shumë komenteve, ishte edhe ai i Gencit, i cili ia dërgoi një figurë të  ules në koment.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Where are my lovely followers from? Leave a comment down belowë

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

(Kosova Sot)