Morena veç 'firmato', a e keni parë qantën e saj të fundit "LV" ?

  • 06 prill 2019 - 10:22
Morena veç 'firmato', a e keni parë qantën e saj të fundit

Ajo ka marr famën dhe njihet nga të gjithë sot për jetën tejet luksoze dhe për kujdesin e madh kushtuar stilit dhe dukjes, shkruan Kosova Sot.

Morena Taraku, tashmë e ka bërë zakon të shfaqet me veshje firmato,  por sigurisht edhe ti ekspozoj ato në rrjetet sociale.

Ja qanta e saj e fundit e brendit "LV" publikuar në instastory:

Image

(Kosova Sot)