Remzie Osmani, zyrtarisht vjehërr: Urime për çiftin e ri

  • 06 prill 2019 - 16:22
Remzie Osmani, zyrtarisht vjehërr: Urime për çiftin e ri

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Remzie Osmani, sot më shumë se kurrë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Djali saj Hami me rite tradicionale e ka marrë te shtepija e saj, të fejuaren tashmë bashkëshorten Gëzimen.

Përmes një fotografie të postuar në Instagram, ata shkëlqejnë si nuse dhe dhëndër, derisa Remzia merr edhe zyrtarisht epitetin vjehërr.

Urime për çiftin e ri.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gëzime Krasniqi (@gezime__) on

(Kosova Sot)