Helga Lovekaty, fansja më “hot” e James Rodriguezit

  • 08 prill 2019 - 14:06
Helga Lovekaty, fansja më “hot” e James Rodriguezit

Sportistët, e në veçanti futbollistët, duket se janë të preferuarit e modeleve dhe femrave të bukura në mbarë botën

Futbollistët njihen për flirtet e tyre modele, manekene apo edhe me femra të tjera të bukura më pak të famshme.

Cristiano Ronaldo është futbollisti më i pëlqyer tek femrat.

Por, as futbollistët tjerë nuk mbeten prapa.

Për shembull, ylli i Bayern Munichut, James Rodriguez e ka një fanse të flaktë në vendlindjen e tij.

Në fakt, modelja kolumbiane, Helga Lovekaty është fansja më seksi e futbollistit kolumbian.

Për t’u bindur edhe vetë, mund t’i shikoni fotot e bukuroshes “hot”. 

(Kosova Sot)