Për hatër të babës

  • 09 prill 2019 - 09:16
Për hatër të babës

Gigi dhe Bella Hadid i japin përkrahje morale të atit të tyre në “HAAA Arab Conference”

I ati i tyre është një biznesmen i njohur i patundshmërive dhe si zhvillues i shumë projekteve në mbarë botën. Dhe kështu, motrat e njohura Bella dhe Gigi Hadid që të dyja ishin në Kembrixh, Masaçusets, për të përkrahur të atin e tyre Mohamed Hadid.

Bukuroshja 22 vjeçe dhe 23 vjeçe kishin shikuar të atin e tyre 70 vjeç teksa kishte mbajtur një fjalim te “HAAA Arab Conference” te Harvard.

Bella u duk absolutisht e hatashme në kostumin prej xhindeve duke theksuar këmbët e gjata. Përfundi kishte një bluzë të bardhë me fyt derisa kishte dhe një palë atlete të bardha.

(Kosova Sot