Kë e quan Flori Mumajesi thesar?

  • 09 prill 2019 - 11:13
Kë e quan Flori Mumajesi thesar?

Flori Mumajesi e ka vlerësuar lart një këngëtare të njohur shqiptare. Ai ka postuar një video në Insagram, në të cilën e shfaq këngëtaren Arilena Ara.

“NJË THESAR. Ne vena”, ka shkruar këngëtari mbi video.

Për ndryshe, Flori dhe Arilena kanë bashkëpunuar në dy projekte muzikore, “Nallane 2” dhe “Nallane 3”. 

Image

(Kosova Sot)