Gati për festivalin

  • 10 prill 2019 - 09:28
Gati për festivalin

Hailey Baldwin bashkohet me "Levi's" dhe e gatshme me detajet e neonit për "Coachella" Numërimi për së prapthi për "Coachella" ka filluar dhe Hailey Baldwin është duke u përgatitur për fundjavë për t'i paketuar gjërat e saj më të nevojshme - kremin e diellit, ujin, balsamin për buzë dhe natyrisht, xhinset e shkurtra "Levi's".

Modelja 22 vjeçe porsa është bashkuar me ikonën e xhindeve për fushatën e tyre të përvitshme "501". Ndikuesja e vërtetë e modës, stilit i ka dhënë një vulë tjetër me detajet prej neoni, e gatshme për "Coachella".

"Unë mendoj se me gjasë është pjesa më ikonë e veshje aty diku - më kujtohet sa të hatashme ishin të parat xhinse për mua. Që atëherë kanë qenë të preferuarat për mua". 

(Kosova Sot)