Gilin, harroni se e keni parë më në formë se kaq

  • 11 prill 2019 - 15:15
Gilin, harroni se e keni parë më në formë se kaq

Po pra..., edhe pse vite në skenë, ajo vazhdon të jetë shumë e dashur dhe njëkohësisht shumë e pëlqyer për publikun, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaren e njohur Gili Berani, e cila në një video postuar në profilin e saj në Instagram, shfaqet në formën më të mirë që e keni parë ndonjëherë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on

(Kosova Sot)