Publikohet video, ja çfarë bën Bebe Rexha pas mesnatës në Paris

  • 12 prill 2019 - 16:32
Publikohet video, ja çfarë bën Bebe Rexha pas mesnatës në Paris

Bebe Rexha shihet duket bërë lëvizje provokuese pas mesnatës në Paris.
Bebe Rexha ka publikuar një video në Instagram, në të cilën provokon me lëvizje mbi piano

Teksa një person po i binte pianos, ajo këndonte vargjet e hitit të saj të ri “Last Hurrah”, të cilat i përcjellte edhe me vallëzim.

Përveç lëvizjeve joshëse, këngëtarja dukej atraktive edhe në veshjen e ngushtë, e cila i vinte në pah format trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Kujtojmë se Bebe Rexha projektin “Last Hurrah”, e solli në disa versione, përfshirë edhe atë akustik dhe videoklipin vertikal.

(Kosova Sot)