Redona Koci tregon edhe një herë se është avokatja më joshëse shqiptare

  • 12 prill 2019 - 16:49
Redona Koci tregon edhe një herë se është avokatja më joshëse shqiptare

Redon po përgatit një set fotografik bombastik.

Pas disa muajve jo aktive në rrjete sociale, rikthehet Redona Koci.

Ajo tashmë ka marrë epitetin e ‘juristes më seksi shqiptare’, pasi bukuroshja ka përfunduar studimet e juridikut

Megjithë këtë, Redona njihet edhe për format e saj bombastike dhe fotografitë mjaft atraktive që poston.

Tani aoj vjen me një foto në bikini të zinj, ndërsa shihet pranë pishinës dhe ka lajmëruar se po përgatit një set fotografik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Redona ë (@redona__koci) on

Redona gjatë kësaj mungese nuk ka humbur fare linjat e saj dhe vjen ndoshta më tërheqëse se asnjherë.

(Kosova Sot)