Me një imazh avangard, Nikka publikon këngën 'Rrena'

  • 13 prill 2019 - 19:36
Me një imazh avangard, Nikka publikon këngën 'Rrena'

Rep artistja e njohur shqiptare Nikka, pas një pune intenzive, më në fund ka realizuar projektin e saj më të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Rrena", titullohet kënga më e re, e cila e sjellë këngëtaren me një imazh krejtësisht ndryshe dhe me interpretim si përherë të shkëlqyer, siç din vetëm ajo.

Premierë:

(Kosova Sot)