Shpërthen bomba nukleare

  • 14 prill 2019 - 12:25
Shpërthen bomba nukleare

Ajo ka arritur të jetë ndër femrat më të komentuara shqiptare, shkruan Kosova Sot.

Eli Fara famën e saj fillimisht e mori shkaku i nënës, Eli Fara e cila është këngëtare unike e skenës muzikore.

Por tutje Marina e cila ka linja trupore përfekte vazhdoi të pëlqehet dhe të ketë numër të madh ndjekësish.

Foto e fundit publikuar nga ajo në rrjetin social instagram është tejet e nxehtë duke e shfaqur Marinën në formën më të mirë.

Image

(Kosova Sot)