Edona Llalloshi, godet në shenjë me këngën 'Pa ty'

  • 14 prill 2019 - 22:47
Edona Llalloshi, godet në shenjë me këngën 'Pa ty'

Pavarësisht konkurencës egzistuese në estradën shqiptare, këngëtarja e njohur shqiptare Edona Llalloshi vazhdon të jetë prezente më shumë se kurrë më parë për publikun e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Vetëm dy ditë më parë, këngëtarja publikoj projektin "Pa ty", këngë e cila mënjëherë u përqafua nga publiku, dhe po të njejtën mund ta gjeni në të gjitha platformat muzikore.

(Kosova Sot)