Kinse festival

  • 15 prill 2019 - 09:30
Kinse festival

Sara Sampaio ekspozon linjat e saj në pishinën e Kalifornisë

Festivali “Coachella Festival” në Indio, Kaliforni, duhet të ketë temë muzikën. Por disa prej fytyrave të bukura në këtë mbrëmje me sa duket e kanë shndërruar në një garë kostumesh të larjesh.

Tashmë në ditën e dytë të mbrëmjes me disa yje mirë të njohura që janë zhveshur në kostumet e tyre dypjesësh për t’i fituar pëlqimet dhe brohoritjet e rrjeteve shoqërore. Kështu, Sara Sampaioka postuar një foto argëtuese ku kishte një kostum rozë.

Me këtë rast, ajo ishte në një pishinë te“Palm Springs” derisa ishte shtrirë në shpinë në një balon njëbrirëshi.

Modelja e “Victoria's Secret” u duk se po tentonte të merrte pak ngjyrë para performancës së saj të së dielës. Kohë më parë, ajo kishte ekspozuar të pasmet e saj pikante derisa ishte shtrirë në pishinë.

(Kosova Sot)