Nazife Bunjaku përshendet fansat e saj me 'Çou Rexho'

  • 15 prill 2019 - 15:20
Nazife Bunjaku përshendet fansat e saj me 'Çou Rexho'

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Nazife Bunjaku, nga Amerika e largët ka përshendetur fansat e saj me një këngë të realizuar në moshën 19 vjeçare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Çohu Rexho", është kënga e përzgjedhur e Nazifes, interpretuar shkëlqyer vite më parë dhe e publikuar për nosalgji në faqen e saj.

(Kosova Sot)