Edhe një dasëm në estradë: Ramadan Krasniqi, marton djalin

  • 15 prill 2019 - 16:31
Edhe një dasëm në estradë: Ramadan Krasniqi, marton djalin

Këngëtari i njohur pejan Ramadan Krasniqi - Dani, këto ditë është duke  përgaditur ceremoninë e fejesës së djalit të tij Andit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një emisioni.

E derisa fejesa pritet të zhvillohet në Belgjikë, atje ku jeton edhe e fejuara e Andit, për dasmën ende nuk ka një datë zyrtare, megjithatë do jetë me rite tradicionale.

Me këtë rast, urime çifti të ri.

Në foto: Djali dhe Vajza, e këngëtarit.

Image

(Kosova Sot)