Besiana Behluli, publikon këngën 'Loca'

  • 15 prill 2019 - 18:31
Besiana Behluli, publikon këngën 'Loca'

Vajza e dytë e Mbreëreshës së muzikës popullore shqipe Shkurte Fejzës, Besiana, sapo ka publikuar këngën e saj "Loca", e cila shënon zyrtarisht fillimin e karrierës muzikore, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me një sharm të paparë dhe interpretim të shkëlqyer, në vijim dëgjoni këngën premierë...

(Kosova Sot)