Luana Vjollca nis përsëri pushimet, do të befasoheni kush e shoqëron

  • 15 prill 2019 - 18:30
Luana Vjollca nis përsëri pushimet, do të befasoheni kush e shoqëron

Për Luanën asnjëherë nuk janë mjaftueshëm pushimet, këtë e ka dështuar me fotografitë e fundit që i ka postuar në “storye” të Instagramit.

Luana është njëra nga femrat më seksi e më të ndjekura në showbizzin shqiptar. Këngëtarja dhe modelja dhe moderatorja shqiptare, Luana Vjollca po ashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me fotografi e video të ndryshme.

Image

Së fundmi na ka treguar që është “arratisur” për disa ditë pushim, por nuk shoqërohet as nga Marina, as nga partneri i saj i përfolur Krenar Çocaj. 

Siç ka bërë të ditur në Instagram, Luana ndodhet në Stamboll me stilisten e njohur Blerina Kllokoqi Rugova. Ndoshta mund të jetë ndonjë udhëtim pune.

(Kosova Sot)