Këmbëgjata

  • 16 prill 2019 - 09:02
Këmbëgjata

Kendall Jenner ekspozon këmbët përmes fustanit të shkurtë teksa shkëlqen në tepihun pink

Ajo është një nga emrat më të mëdhenj në industrinë e bukurisë dhe në industrinë e modës. Dhe kështu, Kendall Jenner e ka treguar saktë përse mban një titull si ky, kur u shfaq te “Revolve Festival”. Bukuroshja dhe modelja 23 vjeçe u duk rrezatuese derisa kishte bërë arritjen e saj në ditën e dytë te ngjarja e “Coachella Valley”. Personaliteti nga “The Keeping Up with the Kardashians” ka theksuar fort këmbët e saj të gjata derisa u shfaq në tepihun pink. Një palë doreza të bardha me hëna të gjelbra, derisa një palë çizme i kishin shtuar në gjatësi, kurse për aksesorë kishte përzgjedhur një palë vathë të artë. Flokët brune i kishte rregulluar në një bishtkali të relaksuar, derisa buzët i kishte lyer me buzëkuq pink neutral.

(Kosova Sot)