Mbulimi në festival

  • 16 prill 2019 - 09:07
Mbulimi në festival

 Gigi Hadid, Alessandra Ambrosio dhe Karrueche Tran me dukje ndryshe 
Është një festival që ka shumë të bëjë me modën derisa yjet ngrenë lart temperaturat me veshjen e tyre.

Kështu yjet ishin veshur me sytjena dhe pantallona të shkurta, përfshirë Gigi Hadid-in dhe Kendall Jenner-in që ishin përcaktuar të mbulohen se sa të ekspozohen këtë fundjavë. Gigi, 23, kishte udhëhequr paradën e modës, ishte përcaktuar për një veshje bizare.  Modelja kishte zgjedhur elegancën e të shtatëdhjetave në një jelek të dyfishtë dhe çizme të zeza. Ish- modelja e “Victoria's Secret”, Alessandra Ambrosio ka festuar edhe ditëlindjen e 38 në fundjavën hapëse të festivalit “Coachella”.

Modelja dhe aktorja Karrueche Tran kishte veshur një sytjenë sportive pink, me një palë pantallona me ngjyrë të zezë dhe një çantë “Nike”.

(Kosova Sot)