Xig pak nga të brendshmet

  • 17 prill 2019 - 08:58
Xig pak nga të brendshmet

Sarah Jessica Parker shkëlqen në koleksionin e fundit për linjën 'Intimissimi' P ersonazhi i saj te "Sex And The City", Carrie Bradshaw është konsideruar të jetë një nga njerëzit më me stil në TV.

Prandaj, pak është për t'u befasuar se Sarah Jessica Parker ishte përzgjedhur për fushatën e fundit të brenid të të brendshmëve 'Intimissimi'.

Aktorja 54 vjeçe u duk e mahnitshme në fotot e saj më të fundit, që kishte treguar të brendshmet në pizhamet prej sateni.

Është thënë se fushata për qëllim ka fuqizimin e femrës përmes inteligjencës dhe karizmës së Sarah Jessica-s, derisa ata kanë festuar lansimin e koleksionit "Triangle Bra". 

(Kosova Sot)