Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram

  • 18 prill 2019 - 09:57
Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram

Ronela Hajati aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit më të ri muzikor, këngës “Pa dashni”

Përveç kësaj, këngëtarja po vazhdon të jetë pranë fansave ku në Instagram me ta po ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

Image

Mbrëmë Ronela i ka provokuar ata duke incizuar këmbët nga afër ndërsa imazhin e ka publikuar në Instastory

(Kosova Sot)