Jonida Maliqi ende pa shkelur mirë, e 'dridhë' Eurovizionin

  • 18 prill 2019 - 15:10
Jonida Maliqi ende pa shkelur mirë, e 'dridhë' Eurovizionin

Sharmi dhe stili i këngëtares së njohur shqiptare Jonida Maliqi, duket se i ka dhënë frytet e para ende pa e shkelur zyrtarisht skenën e Eurovizionit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Me këngën "Ktheju tokës", Jonida këtë vit do ta përfaqësojë denjësisht Shqipërinë, derisa me foton e fundit ajo e ka vulosur bukurinë e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(Kosova Sot)