Jennifer Lopez, e rreshktë dhe seksi!

  • 19 prill 2019 - 09:37
Jennifer Lopez, e rreshktë dhe seksi!

Me pamjen e saj, Jennifer Lopez i bën xheloze edhe vajzat 20- vjeçare

Më 17 prill, megaylli 49- vjeçar rifreskoi “Instagram”-in e saj. “Jenny From The Block” nuk tregon se ku e ka marrë këtë ngjyrë të zezë, a është rreshkur diku nën diell, apo në solarium, por sido që të jetë, duket për mrekulli. Në këtë foto, shikimi i saj nënkupton biznes. E kemi fjalën për bashkëpunimin e saj me kompaninë “Quay Australia”, ku ajo ka apeluar te fansat e saj që të blejnë këto produkte.

Përndryshe, JLo ka 91.6 milionë ndjekës në “Instagram”.

(Kosova Sot)