Pasi e martoi djalin, ja me kë u takua Remzie Osmani

  • 22 prill 2019 - 14:15
Pasi e martoi djalin, ja me kë u takua Remzie Osmani

Emri i saj, u lakua shumë këto javë.

Kjo se, Remzie Osmani e martoi djalin e saj të vetëm, e dasma e madhe që organizoi, padyshim që bëri bujë.

E sot, ajo hodhi një fotografi në Instastory, ku shihet se u kthye pas në kohë.

Image

Remzia është takuar me shoqërinë e saj, që e kishtë në shkollë dhe me siguri kanë kujtuar momentet që kanë kaluar bashkë.  

(Kosova Sot)