Modelja seksi poston videon provokuese, shfaqet me bikini shumë të vogla

  • 22 prill 2019 - 14:16
Modelja seksi poston videon provokuese, shfaqet me bikini shumë të vogla

Ajo është një ndër modelet ruse që po dominon rrjetet sociale me fotografitë apo video mjaft “të nxehta” dhe provokuese.

Bëhet fjalë për Viki Odintcova, e cila është në një lidhej dashurie me pilotin spanjoll, Fernando Alonso, në krah të të cilit është shfaqur shpesh në plazhe të ndryshme të botës.

Që pas zbulimit të lidhjes me pilotin, karriera e saj ka ardhur në ngritje. Ndërkohë në profilin e saj në “Instagram”, Viki numëron më shumë se 4 milionë ndjekës.

Modelja seksi ruse ka arritur që të sigurojë kontrata të shumta me kompani mode, për reklamimin e të brendshmeve.


Ndërkohë së fundmi, Viki ka postuar në “Instagram” një video ku shfaqet me rroba banje shumë të vogla, e ekspozon asetet e saj bombastike.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on

(Kosova Sot)