"E dogji" me foton e fundit Eni Koci

  • 23 prill 2019 - 14:37

Eni Koçi është shumë aktive në rrjetet sociale prej ku publikon shumë imazhe nga përditshmëria.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Këtë herë ajo shihet nga plazhi me një këmishë të gjatë tigri dhe me një palë bikini ngjyrë verdhë.

Duket mahnitëse, shkruan "Kosova Sot"

(Kosova Sot)