Era bën që Monica Bellucci të tregojë më shumë se që duhet

  • 23 prill 2019 - 14:56
Era bën që Monica Bellucci të tregojë më shumë se që duhet

Monica Bellucci e ka kaluar fundjavën që shkoi në një qytet të vogël italian, ndërsa fotografët e kanë përcjellë gjatë shëtitjes pranë plazhit.

Aktorja e famshme kishte veshur një fustan të shkurtër dhe në një moment ka treguar më shumë saqë duhet, pasi era ia ka ngritur fustanin.

Mirëpo, 54-vjeçarja me modesti i ka kapur skajet e fustanit dhe e ka mbuluar trupin e saj.

Natyrisht se pos vëmendjes së fotografëve, aktorja e bukur ka tërhequr edhe interesimin e fansave, të cilët e kanë pasur mundësinë që ta shohin nga afër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ë (@celebs_in_touch) on

Monica kësaj radhe nuk ka qenë e shoqëruar nga parteri i saj 36 vjeçar, Nicolas Lefebvre, me të cilin është në lidhje qe një kohë.

(Kosova Sot)