Big Mama me linja perfekte, e gatshme të konkuroj për 'Miss Shqiptarja 2019'

  • 23 prill 2019 - 15:07
Big Mama me linja perfekte, e gatshme të konkuroj për 'Miss Shqiptarja 2019'

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare Big Mama, vazhdon të shkëlqejë me linjat e saja seksi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një fotografi poztuar në profilin e saj në Instgaram, aq në formë duket, saqë lirshëm mund të konkurojë për "Miss Shqiptarja 2019".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot)