Lumi B ft. Skerdi publikojnë këngën 'Djal dukat'

  • 23 prill 2019 - 18:23
Lumi B ft. Skerdi  publikojnë këngën 'Djal dukat'

Reperi i njohur shqiptar Lumi B, nuk e ka ndërmend të ndaloj, ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Djal dukat", titullohet kënga më e re e Lumit, e cila kësaj radhe vjen në bashkëpunim me Skerdin dhe mëton të jetë një nga këngët e pëlqyera të vitit.

Premierë:

(Kosova Sot)