Detajet me të cilat yjet nuk ngopen dot

  • 24 prill 2019 - 11:56
Detajet me të cilat yjet nuk ngopen dot

Shikoni çantat, çizmet dhe shumë detaje tjera me të cilat yjet nuk ngopen dot 

 

Image
"JIMMY CHOO PLATFORMS"

Një arsye pse Jennifer Lopez ia ka dalë të menaxhojë kaq shumë ndryshime në veshje gjatë turit të saj "Second Act" ishte sepse vazhdonte t'i kombinonte takat e saj me shumicën e veshjeve të saj. 

 

 

 

 

 

 

Image
"KENDALL & KYLIE EYEWEAR"

 Kjo porsa ka depërtuar: syzet e vogla të diellit janë pak a shumë ende në modë falë bukuroshes Kendall Jenner dhe formave të tyre katrore.

 

 

 

 

 

 

Image
"MARK CROSS BAG"

Emily Ratajkowski dukjes neutrale bazë të saj i jep pak ngjyrë me çantën e zjarrtë të vendosur përmes trupit. 

 

 

 

 

 

 

 

Image
"GABRIEL NY EARINGS"

Kurdo që shfaqet me qaforet me xixa apo flokun me ngjyra, ka diçka që gjithmonë dallohet në veshjen e Cardi B: vathët e saj prej diamanti. 

 

 

 

 

 

 

Image
"RAG & BONE DENIM"

Gjatë shtatzënisë së Meghan Markle-s, ajo ishte përcaktuar për një palë xhinse që kudo i kishte veshur përsëri dhe përsëri - të errëta nga brendi "Rag and Bone".

 

 

 

 

 

 

Image
"BELLA HADID FREUD TUXEDO BLAZER"

Amber Heard dëshmon se një xhaketë prej sateni nuk është vetëm për ngjarjet formale. Aktroja kombinon gjithçka nga xhinset e deri te bluzat.

 

 

 

 

 

 

(Kosova Sot)