Blerim Destani në film me 3 yje të mëdhenj hollivudian

  • 26 prill 2019 - 18:15
Blerim Destani në film me 3 yje të mëdhenj hollivudian

Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian.

Filmi i takon zhanrit krim-triller, ‘ The Poison Rose’  mban titullin dhe në të do të luajnë John Travolta, Brendan Fraser dhe Morgan Freeman.

 Ky film është i realizuar me regji të Francesco Cinquemani, George Gallo e Lucia Giliberto i cili është i bazuar në romanin Salvatores, me të njëjtin titull.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhevdet Jashari (@xhevdet_jashari) on

 E sigurisht nuk kanë munguar urimet e shoqërisë së Blerimit, nga Noizy e Xhevdet Jashari.

Ky është traileri i filmit ku do të marrë pjesë Blerimi.

(Kosova Sot)