Kur ke një grua kaq seksi siç e ka Geti, imazhet e Marinës të "shtrijnë" në spital

  • 26 prill 2019 - 21:11
Kur ke një grua kaq seksi siç e ka Geti, imazhet e Marinës të

Marina Vjollca këto ditë erdhi shumë më ndryshe në fotografitë që shkëputi nga seti i ri

Ajo u shfaq atraktive veshur me një këmishë të bardhë, ndërsa kësaj radhe erdhi me tjetër veshje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Moderatorja pozoi me xhaketë dhe çizme të gjata, ndërsa edhe këtë herë në plan të parë kishte vënë këmbët seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Kujtojmë se Marina Vjollca është e martuar me Getoar Selimin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

(Kosova Sot)