Anxhela Peristeri publikon këngën 'Maraz'

  • 27 prill 2019 - 21:52
Anxhela Peristeri publikon këngën 'Maraz'

Këngëtaren Anxhela Peristeri falë vokalit që posedon jemi mësuar ta shohim teksa këndon zhanre të ndryshme muzikore, dhe gjithnjë spikat me interpretimin e saj fantastik, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe Anxhela ka ardhur me një këngë të re, të titulluar "Maraz", projekt i realizuar nga Kledi Bahiti, derisa klipi na sjell një Anxhelë shkëlqyese.

Premierë:

(Kosova Sot)