Violeta Kajtazi sot ka festë, bëni gati urimet

  • 28 prill 2019 - 14:59
Violeta Kajtazi sot ka festë, bëni gati urimet

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore pejanja Violeta Kajtazi, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E kjo  pasi pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen.

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë...

Image

(Kosova Sot)