Remzie dhe Nexhat Osmani, po vijnë me këngë të re

  • 28 prill 2019 - 18:19
Remzie dhe Nexhat Osmani, po vijnë me këngë të re

Po, po ky lajm është shumë i vërtetë. Pas suksesit me baladën "Padrejësi në dashuri", këngëtarja Remzie Osmani ka paralajmëruar lansimin e këngës më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe ajo nuk do të vije solo, por në duet me të vëllanë këngëtarin Nexhat Osmanin.

Këngë e cila ende pa u publikuar ka zgjuar kureshtjen e publikut, pasi të gjitha këngët që më parë i kanë interpretuar së bashku, janë shndërruar në hite.

Image

(Kosova Sot)