Mihrija e para ia mësyn detit, pozon tejet seksi në plazh

  • 28 prill 2019 - 20:42
Mihrija e para ia mësyn detit, pozon tejet seksi në plazh

Kanë mbetur edhe rreth dy muaj derisa zyrtarisht hyjmë në stinën e Verës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë këngëtarja e njohur Mihrije Braha ia ka mësyer e para plazhit, për ti shijuar rrezet e diellit, ku në disa foto ajo vjen tejet seksi, shikoni këto poza dhe binduni...

(Kosova Sot)