E dashura e Feros poston foto mjaft provokative, më pas pendohet dhe e fshin

  • 29 prill 2019 - 17:06
E dashura e Feros poston foto mjaft provokative, më pas pendohet dhe e fshin

E dashura e Feros u pendua që publikoi këtë foto gjysmë nudo.

Modelja Arbenita Xhemajli, e cila tashmë po njihet si e dashura e reperit Fero, në llogarinë e saj në Instagram po publikon foto nga më të ndryshmet.

Duke qenë se është modele edhe ato nga provokativet nuk mungojnë por së fundmi si duket u pendua dhe pas publikimit të njërës gjysmë nudo e fshiu menjëherë.

Në foton e postuar Arbenita shihet gjysmë e zhveshur, pra veç në të brendshme dhe duket shumë seksi.

Imazhin ua sjellim në vazhdim.

Image

(Kosova Sot)