'Uff..., Tuna një zjarr që djegë fortë'

  • 29 prill 2019 - 18:45
'Uff..., Tuna një zjarr që djegë fortë'

Këngëtarja karizmatike Altuna Sejdi pas suksesit që pati me albumin "Fortuna", ku të gjitha këngët arritën dëgjushmëri rekorde, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Më në fund ka postuar një fotografi, ashtu siç  din vetëm ajo të pozojë me sensualitet dhe shumë trend.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

(Kosova Sot)