Mbajeni frymën: Marina Vjollca vjen me poza të nxehëta nga banjo

  • 29 prill 2019 - 22:33
Mbajeni frymën: Marina Vjollca vjen me poza të nxehëta nga banjo

Dikush e ka vështirë ta zgjedhë qoftë enterierin apo dhe eksterierin për të realizuar fotografi për dëshirën e vetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

374725

Kësaj radhe prezantuesja Marina Vjollca ka zgjedhur ambientet e banjos për të realizuar fotografi të nxehta, ku vihet në pahë sensualiteti i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

(Kosova Sot)