Kjo foto e Ryva Kajtazit ju 'shkrinë' të gjithëve

  • 30 prill 2019 - 12:09
Kjo foto e Ryva Kajtazit ju 'shkrinë' të gjithëve

Ryva Kajtazi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”,shkruan "Kosova Sot"

Ajo shihet e veshur në të zeza dhe një palë patika të bardha.

Duket shumë modeste dhe e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

(Kosova Sot)