Me veshje kombëtare, Shyhrete Behluli paralajmëron këngë me rejën

  • 30 prill 2019 - 12:39
Me veshje kombëtare, Shyhrete Behluli paralajmëron këngë me rejën

Shyhrete Behluli përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar diçka të re për fansat

Në fotografinë që e postoi në InstaStory, këngëtarja u shfaq pranë rejës së saj, Leartës, e veshur me veshje kombëtare.

Përmes kësaj fotografie, Shyhretja ka lënë të kuptohet se po vjen me duet me Leartën.

“Diçka e re po vjen…”, ka shkruar ajo mbi foto.

Këngëtarja në intervista shumë herë ishte pyetur nëse do t’i shohim bashkë në duet me Leartën dhe asnjëherë nuk e kishte mohuar një gjë të tillë, e duket se dueti tani po vjen.

Image

Kujtojmë se projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është “E vetmja”, këngë kjo dedikuar nënës. 

(Kosova Sot)