Marina vjen prapë me një foto të ‘nxehtë’, kësaj radhe nga vaska

  • 30 prill 2019 - 12:56
Marina vjen prapë me një foto të ‘nxehtë’, kësaj radhe nga vaska

Ka realizuar një set të ri.

Por, kësaj radhe, Marina Vjollca ka dal nga vetja, pasi me foto të tillë nuk e kemi parë ndonjëherë.

Ajo së fundmi ka hedhur një imazh në Instagram, ku shihet e ulur në një qosh të vaskës.

Forma se si ishte ulur dhe se si ishte veshur, është mjaft provokative.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

(Kosova Sot)