Kur Luana shkëlqen me ngjyrën e mbiemrit të saj

  • 30 prill 2019 - 14:55
Kur Luana shkëlqen me ngjyrën e mbiemrit të saj

Jo vetëm moderatore e sukseshme, por edhe këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Shto këtu edhe linjat e saja seksi, dhe lirshëm mund të themi se ajo është një femër e kompletuar.

Derisa së fundmi, ajo ka pozuar tejet seksi me ngjyrë vjollce, duke shkëlqyer me këtë pozë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot)