'Hajde Kida mashallah, fluturo me krahë'

  • 30 prill 2019 - 15:14
'Hajde Kida mashallah, fluturo me krahë'

Këngëtarja e dashur për publikun Orkidea Latifi - Kida, vazhdon të na befasojë me fotografitë e bukura që poston, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe Kida ka ardhur përplot buzëqeshje, e veshur me ngjyrë të verdhë.

Shikoni dhe binduni...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on

(Kosova Sot)