Dhurata Ahmetaj ia mësyn Manchesterit, nuk 'kthehem kurrë n' Kosovë'

  • 30 prill 2019 - 18:14
Dhurata Ahmetaj ia mësyn Manchesterit, nuk 'kthehem kurrë n' Kosovë'

Edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore, këngëtarja Dhurata Ahmetaj vazhdon të jetë shumë in në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe këngëtarja është lajmëruar nga Manchesteri i Anglisë, ku duket se është duke e shijuar çdo moment të qëndrimit, dhe nuk dihet se a do të rikthehet sërish për të jetuar në Kosovë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

 

(Kosova Sot)