Dafina shkëlqen edhe me foto bardh e zi

  • 01 maj 2019 - 14:56
Dafina shkëlqen edhe me foto bardh e zi

Dafina Zeqiri njihet si tip që e ka qejf kënaqësinë dhe argëtimin, shkruan Kosova Sot.

Ajo nuk ka lënë dukje pa provuar pasi që ndryshimi është pjesë e saj prej kur ka dal në skenë e sidomos kohëve të fundit.

Dafina në foton e fundit ka ardhur pa ngjyra por si zakonisht ka shkëlqyer me pamjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot)