“Shpërthen” Luana Vjollca, shfaqet si një bombë

  • 02 maj 2019 - 17:19
“Shpërthen” Luana Vjollca, shfaqet si një bombë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku shfaq linjat e saj.

E veshur në të bardhë, ajo tregon bukurinë e saj e cila duket mjaft tërheqëse, shkruan "Kosova Sot Online".

Luana është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe e si njëra ndër femrat shqiptare më e ndjekur në instagram.

Shiheni foton më poshtë:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)