Mbajeni frymën, Marinës po i ‘shpërthen’ gjoksi

  • 02 maj 2019 - 17:39
Mbajeni frymën, Marinës po i ‘shpërthen’ gjoksi

E famshmshmja e rrjeteve sociale Marina Fara, falë linjave të saja seksi, ka arritur të bëhet hit i rrjeteve sociale, dhe të jetë një nga emrat më të lakuar të shtypit rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". 

Së fundmi, bukuroshja ka pozuar shumë seksi, ku vihet në pah gjoksi i saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MarinaFara (@marinafara.new.official) on

(Kosova Sot Online)