Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

  • 02 maj 2019 - 20:49
Në këtë veshje, Linda Halimi shfaq linjat perfekte pas lindjes

Linda Halimi përmes një videoje në Instagram ka treguar linjat që i ka rikthyer menjëherë pas lindjes.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ku shfaq format perfekte.

“I pëlqeni flokët e mia? Faleminderit, i bleva ato…(Jo, jo janë të miat të gjitha)”, ka shkruar ajo. 

Për ndryshe, Linda Halimi dhe Big D së fundi u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan Kaimana.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ëLINDITAë (@linditaworld) on

(Kosova Sot Online)